Kontakt oss 2018-08-13T19:09:32+00:00

Vi vil gjerne høre fra deg

Øverst fra venstre: Magnus Gevelt, Sabrina Risem, Kjetil Novang-Gulbrandsen, Anders Nohre-Walldén, Kjell Petter Småge, Viel Sørensen og Teresa Ribu. Nedre rad Kerstin Allemyr, Katharina Bramslev, Siri Dobloug og Hilde Sæle.

Kontor:

Epost: post@byggalliansen.no

Adresse
Schweigaards gate 34C,
0191 Oslo,
Norway
Organisasjonsnr: 987 297 689

Katharina Bramslev
Daglig leder
+47 977 58 897
katharina.bramslev@byggalliansen.no

Anders Nohre-Walldén
Utviklingssjef
+47 932 34 955
anders.nohrewallden@byggalliansen.no

Viel Sørensen
Sertifiseringssjef
+47 952 76 360
viel.sorensen@byggalliansen.no

Siri Dobloug
Kommunikasjonssjef
+47 922 462 11
siri.dobloug@byggalliansen.no

Teresa Ribu
Utdanningssjef
teresa.ribu@byggalliansen.no

Magnus Gevelt
Rådgiver
+47 930 20 310
magnus.gevelt@byggalliansen.no

Hilde Sæle
Rådgiver
+47 952 36 640
hilde.saele@byggalliansen.no

Kjetil Novang Gulbrandsen
Rådgiver
+47 911 59 784
kjetil.gulbrandsen@byggalliansen.no

Kjell Petter Småge
Rådgiver
+47 416 45 005
kjell.petter.småge@byggalliansen.no

Sabrina Risem
Administrasjonskonsulent
+47 986 61 994
sabrina.risem@byggalliansen.no

Kerstin Allemyr
Medlemskoordinator
+47 905 50 201
kerstin.allemyr@byggalliansen.no